Плазмоліфтинг — це інноваційний метод лікування, що дозволяє пацієнтам впоратися з захворюваннями хребта і суглобів. Плазмоліфтинг– процедура не нова, її пропонують провідні клініки вже кілька років; на відміну від інших способів терапії, плазмоліфтинг є безболісним і абсолютно нешкідливим, практично не має побічних ефектів, вкрай ефективно бореться з хворобами запального характеру, нормалізує стан опорно-рухового апарату, а також успішно справляється з лікуванням больових відчуттів.

Застосовується плазмоліфтинг в неврології та ортопедії, а також в косметології як засіб, що дозволяє «омолодити» старіючі клітини. Вельми популярна сьогодні процедура під назвою «плазмоліфтинг обличчя», ціна якої абсолютно виправдана одержуваним у результаті терапії ефектом.

У чому полягає суть даного методу?

Принцип дії процедури плазмоліфтингу заснований на використанні власної плазми пацієнта, яка збагачується тромбоцитами і вводиться в особливі точки тіла. Так як вводиться не чужорідна речовина, а «рідна» рідина організму людини, то вона не викликає відторгнення або алергічної реакції. Введена за допомогою ін'єкції плазма активізує регенеративні процеси в клітинах, які починають оновлюватися, «омолоджуючи» зону, на яку було надано вплив.

Плазмоліфтинг в неврології та ортопедії

Захворювання опорно-рухового апарату, як правило, є наслідком дегенеративних, патологічних процесів, що розвиваються у хрящовій і кістковій тканинах. На думку експертів, цими хворобами ми «платимо» за прямоходіння, і тому сучасна медицина знаходиться в постійному стані пошуку способів терапії, що сприяють ефективному відновленню тканин опорно-рухового апарату.

Плазмоліфтинг – дієве рішення в боротьбі з захворюваннями хрящів, кісток і м'язів: він не просто усуває вогнище запалення або полегшує симптоми, а розвиває справжню війну з резорбцією тканин, кісток і суглобів, запускаючи процес регенерації і «омолоджуючи» клітини. Аутоплазмотерапия, prp-плазмоліфтінг, лікування плазмоліфтингом, — все це різні назви однієї і тієї ж процедури, заснованої на використанні власної плазми пацієнта, багатої тромбоцитарними факторами.

Плазмоліфтінг показаний, якщо у Вас є такі захворювання та стани:

Показання

· профілактика захворювань хребта

· реабілітація після інсульту і травм хребта

· остеохондроз, люмбаго, міжреберна неврологія

· протрузії та грижі дисків

· біль в шиї і головні болі

· шийна мігрень, синдром хребетної артерії

· сколіоз і кіфосколіоз

· спондильоз, спондилоартроз хребта

· компресійні переломи хребта

· хвороба Бехтерева (як допоміжний метод)

Також за допомогою плазмоліфтинга можна прискорювати процес реабілітації після хірургічного втручання.

Які переваги даної процедури?

Вже через кілька сеансів плазмоліфтингу у пацієнтів відзначаються наступні позитивні зміни стану:

· Зниження больових відчуттів

· Поліпшення рухливості в суглобах

· Поліпшення якості та збільшення кількості суглобової рідини

· Зняття м'язового спазму

· Відновлення хрящів, поліпшення живлення хрящової тканини

· Поліпшення кровообігу в зоні ушкодження

· Поліпшення стану м'язів, розташованих навколо пошкодженої ділянки

На сьогоднішній день плазмоліфтинг успішно застосовується в ортопедії та неврології, і є ефективним засобом для боротьби із захворюваннями суглобів і хребта.

Плазмоліфтинг суглобів

Проблема з суглобами – це справжній бич сучасного суспільства: далеке від ідеалу харчування, офісна робота, відсутність необхідної організму рухливості укупі з постійними стресами згодом зношують тіло і призводять до появи різних патологічних змін у хребті та суглобах. За статистикою, страждає захворюваннями суглобів одна п'ята населення Землі, і з кожним роком вік хворих стає все молодшим: якщо двадцять-тридцять років тому від артритів і артрозу страждали, в основному, літні і зрілі люди, то зараз дегенеративні зміни в суглобах можуть спостерігатися навіть у дуже молодих пацієнтів. Кілька років тому в цілях боротьби із захворюваннями суглобів була розроблена інноваційна методика під назвою «плазмоліфтинг».

Лікування суглобів методом плазмоліфтинга – це ефективний метод терапії, що зарекомендував себе як високорезультативний спосіб боротьби з такими захворюваннями, як артрози, артрити, остеохондроз. Плазмоліфтинг допомагає поліпшити стан опорно-рухового апарату і нормалізувати його функціонування.

Плазмоліфтинг суглобів допомагає не тільки впоратися з першопричиною захворювання, але і позбавитися від наступної симптоматики:

· Сильні больові відчуття

· Скутість рухів, зниження рухової активності

· Набряклість

· Постійне відчуття втоми», сильної напруги в м'язах.

Плазмоліфтинг при артрозі

Артроз – це дегенеративна зміна в обмінних процесах тканин суглоба; дане захворювання проявляється сильними болями, які можуть виникати при будь-яких, навіть самих невеликих, рухах, і, якщо хворобу не почати лікувати, вона може призвести до повної втрати працездатності суглобів.

Плазмоліфтинг зарекомендував себе як досить ефективний засіб терапії при такому захворюванні, як артрози і артрити. Плазмоліфтинг колінного суглоба, плечового або стопи дає відчутні результати вже через кілька сеансів: збагачена тромбоцитарними факторами плазма активізує процеси регенерації в структурі хрящів, стимулює вироблення рідини в суглобах і відновлює рухову активність та інші, втрачені в процесі розвитку хвороби, функції.

Плазмоліфтинг хребта

Плазмоліфтинг хребта є одним з найбільш затребуваних типів терапії із застосуванням власної плазми пацієнта. Плазмоліфтинг даної зони допомагає боротися з деструктивними, патологічними змінами в структурі міжхребцевих дисків; своєчасне проведення терапії дозволяє уникнути таких наслідків, як остеохондроз, деформація хребетного стовпа, різноманітна симптоматика неврологічного характеру. На відміну від медикаментозного лікування, яке в кращому випадку дає лише тимчасове поліпшення, плазмоліфтинг допомагає домогтися сталого поліпшення стану пацієнта.

Підготовка

Перед плазмоліфтингом необхідно здати аналіз крові; це дослідження дозволить виключити наявність інфекцій і вірусів в організмі пацієнта на момент терапії. Пацієнту перед проведенням плазмоліфтингу слід підготуватися наступним чином:

· Не вживати алкоголь за два-три дні до початку терапії

· Обмежити прийом гострої, солодкої і жирної їжі, за 1-2 дні до сеансу.

Як роблять процедуру плазмоліфтингу

Для проведення плазмоліфтингу використовується тромбоцитарна плазма пацієнта, яка вводиться ін'єкційно безпосередньо в проблемне місце. Лікувальний ефект плазмоліфтингу заснований на тому, що в одержуваній плазмі містяться тромбоцитарні фактори, які сприяють відновленню тканин, відновлюють пошкоджені ділянки, стимулюють регенерацію кровоносної системи і зміцнюють імунітет.

Процедура плазмоліфтингу складається з наступних етапів. У пацієнта беруть кров з вени. Отримана рідина поміщується у центрифугу. Аутоплазма вводиться в організм пацієнта. Процедура може займати до години і не приносить дискомфорту пацієнта.

Скільки потрібно процедур плазмоліфтину?

Плазмоліфтинг призначається лікарем, який визначає його тривалість і кількість сеансів. Як правило, потрібно в середньому від трьох до десяти сеансів періодичністю один раз на тиждень.

Показання

Фахівці називають такі показання до проведення даної процедури:

Показання

профілактика захворювань хребта

реабілітація після інсульту і травм хребта

остеохондроз, люмбаго, міжреберна неврологія

протрузії і грижі дисків

біль в шиї і головні болі

шийна мігрень, синдром хребетної артерії

сколіоз і кіфосколіоз

спондилез, спондилоартроз хребта

компресійний переломи хребта

хвороба Бехтерева (як допоміжний метод)

Може поєднуватися з процедурами:

· масаж;

· мануальна терапія;

· ЛФК;

· медикаментозна терапія;